Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Sierpień 05 2021 06:04:37
Matematyka

MandrivaSP Nowogród BobrzańskiLicznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Mapa odwiedzin
Locations of visitors to this page
Google PageRank
Aktualny PageRank strony matilinspnb.dbv.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Biblioteka matematyki
Witamy.

Jesteście właśnie w dziale Biblioteka matematyczna, który w pierwotnym założeniu miał wyglądać inaczej, ale redakcja naszej strony zmieniła ostatecznie jego koncepcję.

Niniejszy dział ma służyć wszystkim: uczniom, studentom, nauczycielom, wykładowcom, rodzicom oraz wszystkim zainteresowanym ludziom matematykom w poszukiwaniu książek i czasopism matematycznych, które pozwolą im bardziej zrozumieć matematykę. Nie reklamujemy tutaj żadnych wydawnictw, ani też nie zachęcamy do kupowania. Informujemy jedynie o tych pozycjach, które znamy, które posiadamy, których używamy lub używaliśmy i które naszym zdaniem mogą zainteresować niektórych z Was.
Książki

W niniejszej kategorii prezentujemy książki wydane w formie papierowej. Czasami są to zbiory zadań, a czasami książki do poczytania. Wymienione książki wprowadzą Was w nieznany dotąd tak na prawdę świat matematyki i jego tajemnice. Zapoznacie się dzięki tym pozycjom nie tylko z matematyką, ale także z jej historią, ludźmi którzy ją tworzyli i wiele, wiele innych ciekawostek. Głównym celem prezentacji niniejszych tytułów jest zainteresowanie każdego z Was matematyką w różnych jej odsłonach. ....
E-booki

W sekcji E-booki znajdziecie nie tylko książki w formie elektronicznej, czyli w formacie .pdf, ale także prezentacje, które poświęcone są matematyce. Dzięki zapoznaniu się z poniższymi tytułami nie tylko zwiększysc swoj zasób wiedzy matematycznej, ale przede wszystkim przedstawić Wam darmowy dostęp do informacji potrzebnych na co dzień w szkole. ...
Gazety i czasopisma

W sekcji tej poznacie czasopisma lub gazety, które można uznać za typowo poświęcone tematowi matematyki. Gazety te zarówno przeznaczone dla uczniów jak i nauczycieli, mogą być czasami nudne i poświęcone tylko jednej z tych grup. W celu łatwiejszego wyboru odpowiedniej dla siebie lektury czasopisma, staramy się w opisach poszczególnych tytułów gazet podać czytelnikowi dla kogo jest ta pozycja przeznaczona. ...Pozdrawiamy i życzymy miłego czytania "przy kominku" - redakcja :)
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Znajdź
O nas
Chcesz dowiedzieć się: Co to za strona? Kiedy, kto i jak ją tworzy? Jaki jest cel tworzenia tej strony?
Zapraszamy do działu
O NAS
Tłumacz/Translate
Podziel się tą stroną
Share
Witamy Użytkowniku


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lubię to!!
Jesteśmy na NK
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 1,649,364 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl